مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای در آذربایجان غربی برگزار شد

۱۶ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۱:۱۳ کد : ۵۴۸۸۱ فرهنگی
به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی اذربایجان غربی؛ مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای در آذربایجان غربی برگزار شد.
مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای در آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی، این مسابقات در آذربایجان غربی به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی و با نظارت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی کشور و مشارکت دانشگاه ارومیه با حضور داوران و اعضای هیات علمی با شرکت دانشجویان ارشد و دکتری دانشگاههای آذربایجان غربی برگزار شد.

این مسابقات با هدف تقویت مهارت‌های بیانی و فراگیرساختن دستاوردهای پژوهشی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکتری، ایجاد فرصتی برای ارائه دستاوردهای دانشجویان پرتلاش و با استعداد به سازمان‌ها و صنایع نیازمند و ایجاد ارتباط متقابلی میان دانشجویان و بدنه صنعت در راستای استفاده از توانمندی های فارغ التحصیلان برای رفع نیازهای کشور برگزار شد.

در این دوره از مسابقات، پس از بررسی های بعمل آمده 41 نفر به مرحله اصلی مسابقات راه یافتند که از این تعداد 16 نفرحائز شرایط برای ارائه و شرکت در مسابقه نهایی شناخته شدند.

در پایان این دوره از مسابقات و بر اساس رای هیات داوران خانم زهرا تقی پور کارشناسی ارشد کامپیوتر در رشته نرم افزار و الگوریتم با عنوان پپایان نامه رویکرد نوین مبتنی بر یادگیری ماشین در راستای کنترل و پیش بینی بیماری در بیماری سلامت الکترونیک و خانم محدثه هدایت دکترای داروسازی با عنوان رساله مطالعه مقایسه ای اثرات پیشگیرانه اثرات پیشگیرانه آمی تریپیلین و فلافاکسین در سردرد های میگرنی  مقام های اول و دوم را کسب کردند.

گفتنی است هفتمین دوره مسابقات پایان نامه سه دقیقه ای  در دانشگاه ارومیه برگزار شد.


نظر شما :