با تقدیر از دانشجویان برتر

نمایشگاه گوهر عفیف بمناسبت ایام دهه فجر در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه برگزار شد

۲۳ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۱:۵۸ کد : ۵۳۸۶۲ فرهنگی
نمایشگاه دستاوردهای طراحی و دوخت دانشجویان خانم مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه با همکاری دانشگاه علمی کاربردی آذربایجان غربی در راستای نمود توانمندی‌ها و خلاقیت بانوان ایران زمین تحت عنوان گوهر عفیف به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر برگزار شد.
نمایشگاه گوهر عفیف بمناسبت ایام دهه فجر در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی، در این نمایشگاه که بعد از فراخوان و برگزاری مسابقه طراحی و دوخت لباس اسلامی برگزار شد حدود ۳۲۵ طرح لباس در قالب تابلو و ۸۰ لباس دوخت شده در قالب نمایشگاه در معرض دید عموم دانشجویان گذارده شد.

 در آیین افتتاحیه این نمایشگاه از سه نفر از دانشجویان منتخب سرکار خانم عالیه ابراهیمی، مریم ساسان، مونا امیر مطلبی بعنوان دانشجویان برگزیده با اهداء لوح تقدیر و جایزه با حضور معاون فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان و رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه تقدیر شد.

 این نمایشگاه با هدف نمایش دستاوردهای ذهنی و عملی خلاقانه بانوان دانشجو و ایجاد خودباوری و زمینه سازی برای کارآفرینی و ورود دانشجویان به بازار شغلی و به نمایش درآوردن هنر هنرمندان دانشجوی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در عرصه مد و پوشاک و فرهنگ سازی جهت گسترش بازار تولیدات داخلی و معرفی توانمندی های داخلی طراحان جوان دانشگاهی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ارومیه برگزار شد.


نظر شما :