معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی  برگزار می کند؛

هفتیمن دوره مسابقات  پایان نامه سه دقیقه ای در دانشگاههای آذربایجان غربی

۱۸ دی ۱۴۰۱ | ۱۲:۵۸ کد : ۵۲۴۸۲ فرهنگی
مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات پایان نامه سه دقیقه ای  به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد آذربایجان غربی و با همکاری دانشگاه ارومیه برگزار می گردد.
هفتیمن دوره مسابقات  پایان نامه سه دقیقه ای در دانشگاههای آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی  آذربایجان غربی ثبت نام این دوره از مسابقات از 15 دیماه آغاز شده و به مدت دو هفته تا پایان دیماه ادامه خواهد داشت .

 براساس اعلام این معاونت فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی(کارشناسی ارشد و دکترا)  و پژوهشگران  دوره های پسا دکتری، دانش آموختگانی که از ابتدای مهرماه 97 تا پایان شهریور ماه 1401 از پایان نامه خود دفاع کرده اند و دانشجویانی که پروپوزال پایان نامه  خود را  تا پیش از پایان مهلت ثبت نام به تصویب رسانده اند می توانند در این مسابقه شرکت نموده و به رقابت با سایر شرکت کنندگان بپردازند .

گفتنی است به نفرات اول و دوم این مسابقات جوایز ارزنده ای تعلق گرفته و این نفرات برای شرکت در مرحله منطقه ای و سپس مرحله کشوری  معرفی خواهند شد.

 ارتقای کیفی پایان نامه های دانشگاهی ،ارتباط با سرمایه گذاران و ایجاد حس رقابت و تلاش علمی از اهداف این مسابقات علمی برشمرده شده است.

گفتنی است جهاد دانشگاهی تاکنون  شش دوره از این مسابقات را برگزار کرده و ثبت نام برای مرحله استانی این مسابقات  از طریق ارسال  کلمه " پایان نامه " به سامانه پیامکی  5000206600 و یا مراجعه حضوری به جهاد دانشگاهی استان واقع در خیابان شهید بهشتی-  انتهای خیابان شهید منصور افشار امکان پذیر است.

 


نظر شما :