مسابقات دارت و فوتبال دستی در بین همکاران جهاد دانشگاهی واحد آذربایجان غربی برگزار شد

۳۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۱ کد : ۴۷۸۰۷ فرهنگی
 به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان  آذربایجان غربی مسابقات دارت و فوتبال دستی بین همکاران این واحد برگزار شد.
مسابقات دارت و فوتبال دستی در بین همکاران جهاد دانشگاهی واحد آذربایجان غربی برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحدآذربایجان غربی با هدف فراهم آوردن فضای نشاط و صمیمت بین همکاران شاغل در جهاد دانشگاهی واحد آذربایجان غربی برگزار شد.

در این مسابقات که در دو دسته خانمها و آقایان برگزار شد بر مبنای محاسبات 301 انجام شد و در پایان خانم ندا مصفا از بخش مالی و آقای رحمان میکائیلی از مجتمع پژوهشی و علمی-کاربردی توانستند در بخش خانمها و آقایان رتبه اول را کسب کنند.

در  مسابقات فوتبال دستی نیز 8 تیم دو نفره از قسمت های مختلف به مسابقات نهایی راه پیدا کرده بودند که بعد از انجام  مسابقات رودرو در نهایت تیم خانمها گلاویژ احمدی و آرزو سلیمان نژاد در بخش خانمها و تیم امیر خانمحمدی و رحمان یکائیلی توانستند رتبه های برتر را کسب کرده و قهرمان این مسبقات شوند .

گفتنی است: جهاد دانشگاهی واحد آذربایجان غربی همچنین برنامه کوهنوردی و طبیعت گردی را به مناسبت سالگرد تشکیل این نهاد و یادمان دو همکار فقید جهاد دانشگاهی واحد آذربایجان غربی  مرحوم حسین صبا و مرحوم هادی صبریه برگزار کرده است.

text to speech icon

نظر شما :