امضای تفاهم نامه همکاری مابین جهاد دانشگاهی واحد آذربایجان غربی و پژوهشکده آرتمیا و آبزی پروری دانشگاه ارومیه

۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۰۷:۴۵ کد : ۴۵۴۹۰ پژوهشی
تفاهم نامه همکاری فیمابین جهاد دانشگاهی واحد آذربایجان غربی و پژوهشکده آرتمیا و آبزی پروری دانشگاه ارومیه به امضاء طرفین رسید.
امضای تفاهم نامه همکاری مابین جهاد دانشگاهی واحد آذربایجان غربی و پژوهشکده آرتمیا و آبزی پروری دانشگاه ارومیه

در نشست مشترک بین رئیس جهاد دانشگاهی واحد آذربایجان غربی و  رئیس پژوهشکده آرتمیا و آبزی پروری دانشگاه ارومیه که با حضور معاونین دو طرف برگزار شد، تفاهم نامه همکاری فیمابین به امضای دکتر رضا حسین زاده رئیس جهاد دانشگاهی استان آذربایجان غربی  و دکتر نصرالله احمدی فرد رئیس پژوهشکده آرتمیا و آبزی پروری دانشگاه ارومیه رسید.

این تفاهم نامه در راستای بهره‌گیری از توان و ظرفیت پژوهشگران و تحقق همکاری مابین در زمینه‌های گوناگون علمی تحقیقاتی و توسعه فعالیت‌های پژوهشی، فرهنگی، درمانی، آموزشی ، استفاده بهینه از فرصت ها و توانمندی های بالقوه در حوزه تحقیق و توسعه در شناسایی فناوری‌های نوین پژوهشی و برنامه ریزی های آموزشی، توسعه فعالیت های مشاوره ای و درمانی در سطح استان منعقد گردید.

دکتر رضا حسین زاده در ایتدای این دیدار ضمن ابراز خرسندی از امضا تفاهم نامه همکاری با پژوهکشده، این اقدام را گامی مثبت در بهره گیری از پتانسیل های علمی و آزمایشگاهی  جهاد دانشگاهی و پژوهشکده  دانست و خواستار ارتباط نزدیک بین همکاران دو مجموعه در جهت دست یابی به اهداف درنظر گرفته شده دراین زمینه شد.

وی اظهار کرد:جهاددانشگاهی و پژوهشکده آرتمیا می توانند با هم افزایی علمی و فرهنگی اقدامات موثری در راستای رفع نیازهای پژوهشی و علمی استان انجام دهند.

گفتنی است تعمیق و توسعه همکاریهای علمی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، توسعه آموزش های تخصصی کاربردی و نوین در حوزه پزشکی و زیست فناوری همایشها، ایجاد زمینه مناسب در جهت توسعه تحقیقات کاربردی، همکاری در برگزاری سمینارها و نشست های علمی تخصصی، همکاری در اجرای تحقیقات و فعالیتهای پژوهشی، همکاری در ایجاد تشکیلات مناسب به منظور تالیف، ترجمه و انتشار کتب نشریات و نتایج تحقیقات و مقالات علمی و پژوهشی، برگزاری استارت آپ ها و ... از جمله مفاد اصلی این تفاهمنامه بود.

text to speech icon

نظر شما :