آغاز پذیرش دانشجو بدون کنکور در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی ارومیه

۲۹ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۱ کد : ۴۵۰۷۹ آموزشی
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی ارومیه از پذیرش دانشجو بدون کنکور در ۲۲ رشته تحصیلی مقطع کاردانی و کارشناسی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه خبر داد.
آغاز پذیرش دانشجو بدون کنکور در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی ارومیه

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی؛دکتر شیوا حبیب زاده، در خصوص جذب دانشجو افزود: ثبت نام دانشجو بدون کنکور در مقطع کارشناسی  از ۲۹ خرداد ماه و مقطع کاردانی از 14 تیر ماه سال جاری آغاز می شود.

وی ادامه داد: پذیرش دانشجو در رشته های کاردانی شامل، حقوق_حقوق ثبتی، تربیت مربی پیش دبستانی، ساخت عدسی و قطعات اپتیکی، گیاهان دارویی و معطر، اینترنت و شبکه های گسترده، دستیاری حقوقی امور قضایی، تجهیزات پزشکی، گیاه پزشکی، طراحی گرافیک، طراحی لباس، بازسازی رایانه ای، مترجمی زبان انگلیسی، امور فرهنگی، مدیریت کسب و کار و بازاریابی بوده و در مقطع کارشناسی از بین رشته های تربیت مربی پیش دبستانی، مهندسی فناوری اطلاعات، خدمات حقوقی امور قضایی، حقوق ثبت اسناد و املاک، طراحی و تکنولوژی دوخت، مدیریت امور فرهنگی و مترجمی همزمان انگلیسی می باشد.

وی  گفت: تسهیلات مختلفی از جمله معرفی مستقیم دانشجویان دارای ایده کار آفرینانه به مرکز رشد و منش جهاددانشگاهی، اخذ تسهیلات وام شهریه صندوق رفاه برای هر ترم دانشجو، تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی بانک قرض الحسنه مهر،  امکان تقسیط شهریه دانشجو، تشکیل کلاس ها خارج از ساعت اداری جهت تسهیل حضور دانشجویان شاغل، تسهیل ارتباط دانشجویان با بازار کار از طریق دفاتر کارآفرینی و مراکز رشد به دانشجویان این مرکز ارایه می شود.

دکتر حبیب زاده اظهار کرد: در این مرکز دروس نظری علاوه بر سر فصل های مصوب، به صورت علمی و متناسب با نیازهای بازار کار به دانشجویان ارایه می شود به طوری که دانشجویان مهارت های مورد نیاز عملی رشته تحصیلی خود را نیز فرا می گیرند تا مشکلی در ورود به بازار کار نداشته باشند.

وی ادامه داد: بهرمندی از وجود مدرسان متعهد و متخصص، تحصیل هدفمند در رشته های تحصیلی تقاضا محور و مبتنی بر شغل،  برخورداری از امکانات و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی روز و امکان شرکت دانشجویان در کلاسهای آموزشی تخصصی و هنری جهاد دانشگاهی با تخفیف ویژه دانشجویی و امکان بهره مندی از خدمات مراکز تخصصی و درمانگاه دیابت و سایر خدمات پزشکی و پیراپزشکی جهاد دانشگاهی از دیگر خدمات قابل ارائه به دانشجویان این مرکز می باشد.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی ارومیه  در تشریح مزایای این مرکز  نسبت به سایر مراکز آموزش عالی مشابه گفت: دانشگاههای تحت نظر جهاد دانشگاهی بعنوان یکی از مراکز تحقیقاتی مورد شناخته شده فراملی سعی می کند بر اساس آخرین متدهای کاربردی آموزشی در راستای اهداف علمی کاربردی برنامه ریزی آموزشی داشته باشد.

حبیب زاده افزود: علاقه مندان می توانند اطلاعات بیشتر را در سایت دانشگاه به آدرس uast.ac.ir را دریافت کنند و با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh. org ثبت نام کنند.

علاقمندان جهت ثبت نام حضوری به آدرس ارومیه، کیلومتر 5 جاده سلماس، فرعی کولق، مجتمع پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 7-32417352 داخلی 154 و 155 تماس حاصل فرمایند.

text to speech icon

نظر شما :