سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی خبر داد؛

آغاز ثبت نام دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در آذربایجان غربی

۱۲ مهر ۱۴۰۰ | ۱۳:۴۰ کد : ۳۶۴۶۷ فرهنگی
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی گفت:دهمین دوره مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان «نشان خواجه نصیر الدین طوسی» در سطح دانشگاههای آذربایجان غربی در ارومیه برگزار می شود.
آغاز ثبت نام دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی، مرتضی نبی زاده اظهار کرد: دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی دانشگاههای سراسری، پیام نور، آزاد، غیرانتفاعی و علمی کاربردی و… می توانند با تشکیل تیم های چهار نفره نسبت به ثبت نام و شرکت در مسابقات اقدام نمایند.

وی افزود: این مسابقات با همکاری کمیسیون طرح و مشاوره دانشجویی شورای عالی انقلاب فرهنگی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، دانشگاه های ارومیه و آزاد، پیام نور، فنی و حرفه ای، فرهنگیان، علمی کاربردی برگزار می شود.

وی ادامه داد: مسابقات در سطح دانشگاهی بصورت داخلی و در سطح استانی بصورت نموداری حذفی در دانشگاه ارومیه و در سطح منطقه ای و کشوری نیز در سال جاری در دانشگاه های تهران برگزار خواهد شد و تیم های برنده فینالیست دانشگاههای استان به مسابقات منطقه ای و سپس در صورت موفقیت به مرحله کشوری راه خواهد یافت.

نبی زاده گفت: هر مناظره حداقل از۳ نفر متخصص و هیات علمی دانشگاه بعنوان داوری که هیچگونه اظهار نظر شفاهی در حین مسابقات نمی کنند و یک نفر رییس جلسه و نیز با حضور عضو ۴ نفره تیمی دانشجویی و سرپرستی یک نفر هیات علمی هر تیم برگزار می شود.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی  افزود: التزام به اخلاق علمی در نقد و نقل آرا، اشخاص و آثار، پرهیز از ورود در نزاع های غیر علمی و مجادلات روزمره و مرسوم، اهتمام به روزآمدی و کارایی مباحث، نقل ها و منابع، اهتمام به واقعی بودن دفاع از موضوعات (در حد امکان) از خط مشی مسابقات مناظره دانشجویی هستند.

وی اظهار کرد: ثبت نام از گروههای دانشجویی این دوره از مسابقات تا 30 مهر ماه ادامه خواهد داشت.

گفتنی است: دانشجویان علاقمند جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دفتر معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی به آدرس ارومیه، خیابان شهید بهشتی، انتهای کوی منصور افشار، ساختمان جهاد دانشگاهی مراجعه و یا با شماره ۳۳۴۴۴۰۷۰ تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است که امکان ثبت نام از طریق مراجعه و ارسال پیام به صفحه اینستاگرامی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی به آدرس @isojdurmia و یا تماس با شماره تماس ذکر شده وجو دارد.


نظر شما :