رئیس دانشگاه ارومیه:

جهاد دانشگاهی همواره در پژوهشهای اصیل پیشتاز بوده است

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۹ کد : ۲۰۵۳۷ عمومی
رئیس دانشگاه ارومیه گفت: جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی همواره با جهاد علمی و پژوهشی  به دستاوردهای قابل تحسینی دست یافته و در پژوهشهای اصیل پیشتاز بوده است.
جهاد دانشگاهی همواره در پژوهشهای اصیل پیشتاز بوده است

به گزارس روابط عمومی واحد، دکتر رحیم حب نقی ضمن تبریک سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی که برکات علمی و پژوهشی زیادی برای نظام به دنبال داشته است، افزود: جهاددانشگاهی ظرفیتهای فراوانی را در حوزه فرهنگی، آموزشی، اشتغال و پژوهش دارد که همواره در راستای توسعه و پیشرفت جامعه از این پتانسیل ها استفاده  کرده است.

وی با اشاره به اقدامات تاثیرگذار این نهاد انقلابی در بخش آموزشی، پژوهشی و فرهنگی  تصریح کرد: این نهاد توانسته  با تربیت متخصص ، عرصه را برای فعالیت های پژوهشی در راستای نیاز جامعه و حتی نیاز کشورهای منطقه باز کند.

دکتر حب نقی با تاکید براینکه جهاد دانشگاهی همواره با جهاد علمی و پژوهشی  به دستاوردهای قابل تحسینی دست یافته است، اظهار کرد: این نهاد انقلابی با جهاد علمی خود توانسته به دستاوردهای خوبی در تجاری‌سازی برخی ایده‌ها و همچنین تولید گیاهان دارویی دست یابد.

رئیس دانشگاه ارومیه با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی توانسته در ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه گام های خوبی بردارد افزود: تربیت فارغ التحصیلانی با مهارت و توان کارآفرینی بالا از مراکز آموزش عالی جهاد دانشگاهی گامی مهم در توسعه کشور و استان بشمار می آید.

وی با اشاره به ضرورت شناسایی نیازهای روز جامعه، اولویت بندی و نهایتا ارائه راهکارها و برنامه های مناسب جهت رفع مشکلات گفت: جهاد دانشگاهی می توانند همچنان با بهره گیری از توان نیروهای خود با شناسایی نیازهای منطقه ، مشکلات موجود را رفع کند.


نظر شما :