آزمون استخدامی ۳ دستگاه اجرایی کشور توسط جهاد دانشگاهی در آذربایجان غربی برگزار شد

۲۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۳ کد : ۱۹۹۵۲ آموزشی
آزمون‌های آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی در استان برگزار شد.
آزمون استخدامی ۳ دستگاه اجرایی کشور توسط جهاد دانشگاهی در آذربایجان غربی برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد؛ امروز ۲۰تیرماه آزمون استخدامی مذکور باهماهنگی و همفکری دانشگاه علوم پزشکی استان و دستگاههای متولی حسب رعایت پروتکل های بهداشتی این آزمون با افزایش دو حوزه دیگر در مجموع در ۴ حوزه امتحانی در سطح استان برگزار شد که شهرستانهای ارومیه، میاندوآب، خوی، مهاباد و سلماس به ترتیب با ۵۹۶، ۳۹۲، ۳۷۱، ۲۵۴ و ۲۵۴ متقاضی بیشترین شرکت کنندگان را داشته اند.

در این آزمون ۳۱۵۳ نفر شرکت کردند که از این تعداد ۲۱۱۶ نفر را خانمها و ۱۰۳۷ نفر نیز آقایان تشکیل می دهند.

با وجودی که در کارت ورود به جلسه الزام همراه داشتن ماسک به‌صراحت توضیح داده‌ شده بود برای کلیه داوطلبان ماسک و پد الکی رایگان نیز در محل آزمون تهیه ‌و توزیع شد. 

لازم به ذکر است اتاق هایی مخصوص برای افراد مشکوک به کرونا، بیماران مبتلا و ناقل ویروس کرونا و همچنین متقاضیان دارای بیماریهای زمینه ای بصورت جداگانه  با ارائه اصل  مدارک و اسناد پزشکی مثبت در نظر گرفته شده بود.

 باز شدن دربهای حوزه یک ساعت زودتر از زمان اعلامی به منظور تسهیل در ورود شرکت کنندگان، تکمیل فرم خود اظهاری قبل از صدور کارت ورود به جلسه، رعایت فاصله مناسب صندلی‌ها، گندزدایی سالن‌ها یک روز قبل از برگزاری آزمون و استفاده از پد الکی برای ضدعفونی کردن انگشت، از جمله تمهیدات در نظر گرفته‌شده برای برگزاری آزمون است.

به گزارش ایسنا، نتایج آزمون مذکور، نیمه دوم مرداد از طریق سامانه hrtc.ir به داوطلبان اعلام خواهد شد.


( ۱ )

نظر شما :