معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی اظهار کرد :

اضافه شدن دو حوزه امتحانی به حوزه های امتحانی آزمون استخدامی استان در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی

۱۸ تیر ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۵ کد : ۱۹۹۳۳ آموزشی
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: آزمون‌های آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی در ارومیه برگزار می شود.
اضافه شدن دو حوزه امتحانی به حوزه های امتحانی آزمون استخدامی استان در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی

به گزارش روابط عمومی واحد سید جعفر ایرانی با اشاره به اینکه این آزمون روز جمعه 20 تیرماه در 4 حوزه امتحانی در سطح استان برگزار خواهد شد اظهار کرد:3153 نفر در این آزمون شرکت خواهند کرد که از این تعداد 2116 نفر را خانمها و 1037 نفر نیز آقایان تشکیل می دهند.

وی تاکید کرد:اتاق هایی مخصوص برای افراد مشکوک به کرونا، بیماران مبتلا و ناقل ویروس کرونا و همچنین متقاضیان دارای بیماریهای زمینه ای بصورت جداگانه  با ارائه اصل  مدارک و اسناد پزشکی مثبته در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با هماهنگی و همفکری دانشگاه علوم پزشکی استان و دستگاههای متولی حسب رعایت پروتکل مخصوص استان این آزمون با افزایش دو حوزه دیگر در مجموع  در 4 حوزه امتحانی در سطح استان برگزار خواهد شد که شهرستانهای ارومیه، میاندوآب، خوی، مهاباد و سلماس به ترتیب با 596، 392، 371، 254 و 254 متقاضی بیشترین شرکت کنندگان را داشته اند.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: باجه‌های رفع نقص در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۸ و ۱۹ تیرماه آماده فعالیت بوده و آزمون نیز از ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۰ تیرماه به‌صورت هم‌زمان برگزار و نتایج آن، نیمه دوم مرداد از طریق سامانه hrtc.ir به داوطلبان اعلام خواهد شد.


نظر شما :