مسئول مرکز خدمات تخصصی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی خبر داد:

اخذ مجوز برگزاری دوره های کارآموزی آزمون های مواد غذایی توسط جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی

۰۴ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۰ کد : ۱۹۳۷۷ پژوهشی
مسئول مرکز خدمات تخصصی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: مرکز خدمات تخصصی مواد غذایی و شیمیایی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی مجوز برگزاری دوره های کارآموزی آزمون های مواد غذایی را اخذ کرد.
اخذ مجوز برگزاری دوره های کارآموزی آزمون های مواد غذایی توسط جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی واحد، محمد قشلاقی با اعلام این خبر اظهار کرد: این مرکز با کسب مجوز برگزاری دوره های کارآموزی آزمون های مواد غذایی از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی آماده برگزاری دوره کارآموزی آزمون های مواد غذایی می باشد.

وی افزود: علاقه‌مندان به فعالیت در آزمایشگاه های موادغذایی می‌توانند با ثبت‌نام در دوره کارآموزی و گذراندن دوره آموزشی و موفقیت در اتمام دوره مدرک معتبر مورد تائید سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی را اخذ نمایند.

مسئول مرکز خدمات تخصصی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: در این دوره بصورت عملی و علمی آزمون های مرتبط با مواد غذایی (بخش شیمی و بخش میکروبیولوژی) آموزش داده می شود و در اتمام دوره گواهی معتبر با تائیید سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی صادر خواهد شد.

قشلاقی ادامه داد: گذراندن این دوره ها برای فارغ التحصیلان رشته های مرتبط صنایع غذایی و شیمی که قصد فعالیت در آزمایشگاههای کنترل کیفیت مواد غذایی را داشته و همچنین برای مسئولان فنی آزمایشگاههای مواد غذایی الزامی می باشد.

وی با اشاره به اینکه آزمایشگاه مرکز خدمات تخصصی مواد غذایی و شیمیایی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی اولین و قدیمی ترین آزمایشگاه معتمد سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی استان می باشد اظهار کرد:همکار معتمد آزمایشگاه سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی و داشتن سابقه بیش از 3 سال همکاری از شرایط اصلی اخذ مجوز برگزاری دوره های کارآموزی آزمون های مواد غذایی می باشد.

مسئول مرکز خدمات تخصصی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: زمان برگزاری این دوره کارآموزی نامحدود بوده و بعد از درخواست کارآموز اجرا می گردد.

علاقه‌مندان می‌توانند با شماره تلفن 04432417351 تماس حاصل کرده و آمادگی خود را برای حضور اعلام کنند.


نظر شما :