در جلسه تجلیل از بانون جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی مطرح شد؛

کارگروه بانوان جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی تشکیل می شود

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۸ کد : ۱۶۱۷۵ عمومی
همزمان با ولادت حضرت فاطمه (ص)، بانوان شاغل در جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی تجلیل شدند.
کارگروه بانوان جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی تشکیل می شود

به گزارش روابط عمومی واحد، دکتر امین رستم زاده رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در نشستی که با حضور بانوان شاغل در جهاد دانشگاهی استان و در سالن جلسات حوزه ریاست واحد 26 بهمن برگزار شد گفت: جایگاه زن در دین اسلام جایگاه رفیعی بوده و شان و منزلت مقام والای زنان همیشه مورد تاکید اسلام بوده و هست.

وی ادامه داد:بانوان نقش مهمی در مدل مدیریتی جهادی و پیشبرد اهداف سازمان دارند که در جهاد دانشگاهی مدل های مدیریتی جهادی که در آن شاهد نقش دهی خلاقانه به بانوان جهادگر هستیم نمود  ترکیبی ظریف، خلاقانه و اثر بخش تر و ناظر تر در مدل مدیریتی است .

دکتر رستم زاده افزود: عرصه جهادگری علمی و عملی برای بانوان شاغل در جهاد دانشگاهی در مقایسه با سایر دستگاها دو چندان می باشد چرا که بانوان شاغل در جهاد دانشگاهی ضمن اینکه باید در عرصه تربیت و ایجاد آرامش در خانواده خود، مدیریت جهادی داشته باشند چندین برابر سایر شاغلین ادارات، نقش آفرینی اثر بخش و اثرساز تر در این نهاد دارند.

وی نقش زنان در کسب و کار ها و کارآفرینی را غیرقابل انکار عنوان کرد و افزود: فضای کسب و کاری که زنان در کشور ما ایجاد و مدیریت می کنند نشانه ای از توانمندی این قشر خلاق و تاثیر گذار جامعه در رشد و توسعه جامعه بوده که نشان داده اند علاوه بر موفقیت در فضای اجتماعی و تربیت خانواده در فضای نوآوری و کارآفرینی اقتصادی جامعه نیز به لحاظ  ویژگی های خاص در صورت ورود بسیار تاثیرگذار می باشند.

رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در ادامه با اشاره به پتانسیل فکری و پیشنهادات کیفی و خلاقانه بانوان همکار، پیشنهاد ایجاد مجمع و یا کارگروه از بانوان جهادگر واحد آذربایجان غربی برای تشکیل جلسات مرتب با دستورجلسات و خروجی مشخص تخصصی جهت ارائه پیشنهادات توسعه ای برای شورای مدیریتی واحد را داد.

در ادامه هر یک از همکاران به به بیان پیشنهادات، انتقادات، راهکارها و نظرات خود در مسایل مختلف واحد پرداختند.


نظر شما :